Харків’яни привезли медалі з чемпіонату Європи. Фото

Харківські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті Європи

Харківські спортсмени з тхеквондо взяли участь у чемпіонаті Європи. На змаганнях харків’яни показали блискучі результати та вибороли медалі.

Про це повідомляє "Об’єктив".

Спортсменка з тхеквондо Дарія Костеневич, яка представляла Харківщину у складі збірної України, змагалась у жіночій ваговій категорії до 55 кг. Харків’янка виграла чотири поєдинки, а у фіналі поступилася лише спортсменці з Іспанії Лаурі Родрігес.

Спорт

У чоловічих вагових категоріях до 73 кг і 68 кг чудові результати показали харків’яни, брати Олександр та Андрій Чумаченко, які є вихованцями КДЮСШ ХТЗ. Спортсмени стали бронзовими призерами чемпіонату.

Спорт

Також у змаганнях взяли участь харківські спортсмени Ілля Мікулін та Денис Чернов, які завершили виступ після першого поєдинку.