Харків'янин став найкращим на чемпіонаті України з шашок

Харків'янин став чемпіоном України з шашок

Харків'янин Владислав Мазур став чемпіоном України з шашок-64. Здобули призові місця і харків'янки Юлія Макаренкова та Дар'я Лобанова, завоювавши срібну та бронзову нагороди.

Про це повідомляє пресслужба Харківської державної адміністрації.

Мазур був найкращим у класичній грі, у швидких шашках він посів друге місце, поступившись п'єдесталом своєму основному супернику з Дніпропетровської області Феліксу Шепелю.

"Харків'янка Юлія Макаренкова стала срібним призером у блискавичній грі. Третє місце було за Харківською спортсменкою Дариною Лобановою. У швидкій грі харків'янка Лідія Алексєєнко посіла третє місце", – уточнює пресслужба.шашки