Харківський плавець встановив світовий рекорд та приніс Україні п’яте "золото" на Паралімпійських Іграх

Харківський плавець Максима Крипак встановив світовий рекорд на Паралімпіаді

Харківський спортсмен Максима Крипак встановив світовий рекорд із плавання на Паралімпійських Іграх у Токіо. Також плавець здобув п’яту золоту медаль для України.

Про це повідомляє Суспільне.

Спершу плавець із Харкова Максим Крипак виборов срібну медаль у передфіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем. У фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем він боровся за перемогу зі суперником Ровеном Крозерсом із Австралії та показав кращий результат – 51.57 секунд.

А вже у вирішальному фіналі харківський спортсмен не лише був найшвидшим, але й встановив новий світовий рекорд Параолімпійських Ігор. Максим Кріпак проплив дистанцію за 50.64 секунди, що на 0.23 секунди швидше, аніж у попередньому рекорді, який встановив у 2010 році бразилійський спортсмен Андре Бразіл.

Таким чином, харківський плавець приніс Україні п’яте "золото" на Параолімпійських Іграх та другу золоту медаль у четвертий день змагань.