Харківський плавець встановив світовий рекорд та приніс Україні п’яте "золото" на Паралімпійських Іграх

Харківський спортсмен Максима Крипак встановив світовий рекорд із плавання на Паралімпійських Іграх у Токіо. Також плавець здобув п’яту золоту медаль для України.

Про це повідомляє Суспільне.

Змагання у Токіо: які результати показав Максим Крипак

Спершу плавець із Харкова Максим Крипак виборов срібну медаль у передфіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем. У фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем він боровся за перемогу зі суперником Ровеном Крозерсом із Австралії та показав кращий результат – 51.57 секунд.

А вже у вирішальному фіналі харківський спортсмен не лише був найшвидшим, але й встановив новий світовий рекорд Параолімпійських Ігор. Максим Кріпак проплив дистанцію за 50.64 секунди, що на 0.23 секунди швидше, аніж у попередньому рекорді, який встановив у 2010 році бразилійський спортсмен Андре Бразіл.

Таким чином, харківський плавець приніс Україні п’яте "золото" на Параолімпійських Іграх та другу золоту медаль у четвертий день змагань.