На Паралімпійських іграх харківські плавці принесли Україні кілька медалей в одному запливі

На Паралімпійських іграх в Токіо в плаванні на дистанції 100 метрів на спині українські спортсмени зайняли відразу два місця на подіумі. Харків'яни взяли "золото"і " срібло".

Про це повідомляє "Суспільне"

Як наші спортсмени зайняли призові місця?

Золоту медаль отримав Михайло Сербін, а срібну медаль - Віктор Смирнов.

Так, Сербін зайняв 4-е і 5-е місця на дистанціях в 400 і 50 метрах. Смирнов у свою чергу не подолав кваліфікацію на 50 метрах, після чого знявся з фіналу 400 метрів.

На третій для себе дистанції в 100 метрів українці не були претендентами на перемогу в запливі. Їх випереджали за часом китаєць Бозун Ян, ісландець Мар Гуннарссон, а також голландець Рог'єр Дорсман.

Але це не завадило харківським спортсменам вирватися вперед серед своїх конкурентів і виграти два перших місця в драматичному запливі.

Третій український спортсмен Артюхов став сьомим, а бронзову нагороду завоював китаєць Ян.

Паралімпійські ігри-2020: що відомо